Tedaviler

Tüp Bebek

Tüp bebek, günümüzde doğal yollarla bebek sahibi olamayan çiftlerin en çok tercih ettiği...

Aşılama

Aşılama tedavisi yapılmadan önce mutlaka anne ve baba adayına bir takım testler...

Ros Testi

Oksidatif stres, yani reaktif oksijen türevleri sperm hücresinde hareket azalması.

Mikro Enjeksiyon (ICSI)

ICSI çok güçlü mikroskoplar ve mikromanüpülatörler kullanılarak yapılır...

KRYO (Embriyo Dondurma)

Normal yollarla çocuk sahibi olamayan çiftlerin yaklaşık %50 si erkeğe bağlı yani sperm...

Sperm Dondurma

Sperm dondurma, erkek üreme hücresi olan spermlerin ilerleyen zamanlarda...

Yumurta (Oosit) Dondurma

Yumurta dondurma, kadınların yumurtalarının üreme için yeterli kalitede iken...

Rahim Dinlendirme

Tüp bebek tedavilerinde rahim dinlendirme olarak da adlandırılan dondurulmuş...

Genetik Tüp Bebek

Tüp bebek yöntemi sadece çocuk sahibi olmak için uygulanmaz...

Novafertil Tüp Bebek Merkezi olarak, çiftlerin hayallerini gerçekleştirmek ve sağlıklı bir aile kurmalarına yardımcı olmak için kapsamlı ve öncü tedaviler sunuyoruz. Deneyimli ve uzman kadromuzla en ileri teknolojiyi kullanarak çiftlere en iyi sonuçları sağlamak için çalışıyoruz.

Bizim tedavi yöntemlerimiz arasında tüp bebek tedavisi(IVF), aşılama (İnseminasyon), Ros Testi (Oksidatif Stres), Mikro Enjeksiyon (ICSI) ve embriyo dondurma gibi çeşitli yöntemler yer alır. Ayrıca, sperm, yumurta ve embriyo dondurarak ileri tarihlerde kullanabilmek için gelecek umutları saklayabiliriz. Rahim dinlendirme süreci de tedavi seçeneklerimiz arasında yer alırken, genetik tüp bebek uygulamaları ile de genetik hastalıkların önlenmesine yönelik çözümler sunuyoruz.

Bizim için her çiftin hayaline ulaşması çok değerlidir ve her tedaviyi sevgiyle, özenle ve bilimsel hassasiyetle uygulamaktayız. Amacımız, her çiftin yanında olmak, onlara umut ve destek vermek ve onları güvenilir ellerde hissettirmektir.

Novafertil olarak, alanında uzman ekibimiz, son teknoloji ekipmanlarımız ve ileri laboratuvar ekipmanımızla her aşamada hassasiyetle ilerliyoruz. Sağlıklı bir anne adayı olma yolunda çiftlerimize yol göstermek, onların en mutlu günlerine tanıklık etmek ve bir aile kurmalarına yardımcı olmak bizi gururlandırıyor.

Dürüstlük, etik değerlere bağlılık ve hastalarımızın mutluluğu için çalışmak temel prensiplerimizdir. Novafertil Tüp Bebek Merkezi olarak, çiftlerimizin güvenini kazanmak ve onlara en iyisini sunmak için var gücümüzle çaba göstermeye devam edeceğiz. Sağlıklı yarınlar için birlikte adım atmak dileğiyle!

Doktorumuz İle Görüşme Sağlayın

Uzman Doktorlarımız İle Görüşerek Aklınıza Takılan Tüm Sorulara Yanıt Alabilirsiniz Formu doldurun Doktorumuz sizin için yanıtlasın.

Op. Dr. Zehra Bebek
Kadın Hastalıkları ve Tüp Bebek Uzmanı