Kısırlık Nedenleri

Kadına Bağlı Kısırlık

Endometriozis

Endometriozis, rahmin iç kısmında bulunan ‘’endometrium’...

Vajinismus

Vajinismus, kadının cinselliği istemesine rağmen cinsel...

Erken Menopoz

Menopoz, yunanca mens(ay) pause (durmak) sözcüklerinden...

Yumurta Rezerv Düşüklüğü (Amh)

Yumurta rezervi, kadınların sahip yumurta sayısı ve kalitesi ...

Tubal faktör

Tubal Faktör, kadınlarda rahmin her iki tarafından çıkan ve...

Çift rahim

Çift rahim, uterus yani rahim gelişirken embriyolojik olarak...

Septum

Rahim içi perde, doğuştan rahim şekil bozukluğudur. Doğuştan...

Polikistik Over PCOS

Polikistik over, kadınlarda henüz nedeni belli olmayan bir...

Açıklanamayan Kısırlık

Kısırlık (infertilite), yaklaşık bir yıl ve üzeri düzenli, korunmasız..

Erkeğe Bağlı Kısırlık

Azospermi

Azospermi semende hiç sperm bulunmaması durumudur.

Androloji

Kelime anlamı “Erkek bilimi” olarak bilinen androloji, erkek hast...

Varikosel

Varikosel, erkeklerde skrotumda yer alan toplardamarların....

Sperm sayısı düşüklüğü

Bireylerin çocuk sahibi olamama nedenlerin başında sperm sayısı ...

Klinefelter Sendromu

Klinefelter sendromu erkek bireylerde meydana gelen...

Kısırlık, çiftlerin düzenli cinsel ilişkiye rağmen gebelik elde edememesi durumudur. Kadın veya erkek kaynaklı olabilen kısırlık, çiftlerin hayallerini süsleyen sağlıklı bir bebek sahibi olmalarını engelleyebilir.

Novafertil Tüp Bebek Merkezi olarak kadına bağlı kısırlık ve erkeğe bağlı kısırlık konusunda uzmanlaşmış bir ekibiz ve hastalarımıza en kaliteli hizmeti sunmaya büyük özen gösteriyoruz.

Kadına Bağlı Kısırlık:

Novafertil Tüp Bebek Merkezi, kadına bağlı kısırlık nedenlerini başarılı bir şekilde teşhis ve tedavi edebilen uzmanlarla dolu. Endometriozis, vajinismus, erken menopoz, yumurta rezerv düşüklüğü (AMH), tubal faktör, çift rahim, uterin septum, polikistik over (PCOS) gibi sorunlarla karşılaşan hastalarımız, alanında uzman hekimlerimiz tarafından dikkatli bir şekilde değerlendirilir ve kişiye özel tedavi planları oluşturulur. Her adımı hasta odaklı bir yaklaşımla yönetiyoruz, böylece hastalarımızın  süreci olabildiğince kolay ve destekleyici bir şekilde geçirmelerini sağlıyoruz.

Erkeğe Bağlı Kısırlık:

Novafertil Tüp Bebek Merkezi, erkeğe bağlı kısırlık konusunda da uzmanlaşmış bir ekip sunuyor. Azospermi, sperm sayısı düşüklüğü, Klinefelter sendromu gibi sorunlarla karşılaşan hastalarımıza en güncel tedavi seçeneklerini sunarak, onların baba olma hayallerini gerçeğe dönüştürmelerine yardımcı oluyoruz. Androloji alanındaki uzman hekimlerimiz, en son teknolojiyi kullanarak doğru teşhisler yapar ve kişiye özel tedavi planları oluşturur.

Hasta  memnuniyeti bizim için her zaman en önemli öncelik olmuştur. Novafertil Tüp Bebek Merkezi olarak, hastalarımızla her adımda empati kuruyor ve onları destekleyerek bu süreçte yanlarında olduğumuzu hissettiriyoruz. Gelişmiş teknoloji ve uzman kadromuz sayesinde, çiftlerin ebeveyn olma hayallerini gerçeğe dönüştürmek için en güvenilir ve etkili tedavi yöntemlerini sunuyoruz.

Unutmayın, sizin için her adımda buradayız ve Novafertil Tüp Bebek Merkezi olarak her zaman sağlık, mutluluk ve aile olmanın güzelliklerine inanıyoruz. Sizleri merkezimize bekliyoruz!

Doktorumuz İle Görüşme Sağlayın

Uzman Doktorlarımız İle Görüşerek Aklınıza Takılan Tüm Sorulara Yanıt Alabilirsiniz Formu doldurun Doktorumuz sizin için yanıtlasın.

Op. Dr. Zehra Bebek
Kadın Hastalıkları ve Tüp Bebek Uzmanı