Doç. Dr. Ali Sami Gürbüz

Op. Dr. Ali Sami Gürbüz

Doç. Dr. Ali Sami Gürbüz

Kadın Hastalıkları ve Tüp Bebek Uzmanı

1973 yılında Konya Doğanhisar’da doğdu. İlk okulu Afyon Sandıklı Ali Çetinkaya ilkokulu, ortaokulu Eskişehir Yunusemre Öğretmen Lisesinde, liseyi Kütahya ve Konya’ da Sağlık Meslek Lisesi’nde okudu.

1991 yılında Zonguldak 3 nolu Sağlık Ocağında sağlık memuru olarak çalışma hayatına atıldı. 1992 yılında Selçuk Üniversitesi (Konya) Tıp Fakültesi’ne öğrenci olarak girerken 1 nolu Sağlık Ocağında da sağlık memuru olarak çalışmaya devam etti. 1998-1999 yıllarında Konya Doğumevi’nde sağlık memurluğu yaptı. 1998 de tıp fakültesini bitirdi.

1999 Mart –Temmuz ayları arasında Hadim’de pratisyen hekimlik yaptı. 1999-2003 yılları arasında Ankara Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma hastanesinde ihtisas yaptı. İhtisas yaptığı dönemde hastanenin Tüpbebek ünitesinde çalıştı. Özel Ankara Tüpbebek Merkezinde 2003 yılında çeşitli çalışmalarda bulundu.

2003 yılı Kasım ayından 2010 Haziran ayına kadar Konya Dr Faruk Sükan Doğum ve Çocuk Hastanesinde ve Elit Kadın Sağlığı’nda çalışmalarını yürüttü. Çok sayıda yurtiçi ve yurt dışı seminer ve eğitimlere katılmış olup, yurtiçi 9 yurtdışı 3 yayını, 25 serbest bildirisi bulunmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir