Şehir Dışı Hastaları

Şehir Dışı Hastaları

Tedavi için kliniğe ne zaman gelmeliyim?

Tedavi görecek kadının, adetinin ilk günü, merkezi 0332 323 51 51 numaralı telefondan araması ve adetinin 2 veya 3.  merkezde olması gerekmektedir.

Sperm hücresi bulunmayan ve TESE (Testisten parça alınması) operasyonu yapılacak olan erkek hastalar ise en az bir gün önceden bildirmek koşuluyla istedikleri gün aç karnına merkeze gelebilirler.

Neler Getirmeniz Gerekiyor?

Tedavinize mümkün olduğunca çabuk başlayabilmek için şayet elinizde varsa aşağıdaki belgeleri ilk görüşmeye birlikte getirmenizi rica ederiz.
● Her türlü ameliyat raporu veya notu
● Sperm tahlili (birden fazla ise hepsi)
● Kadına ait hormon tahlilleri
● Daha önceki tedavilere ait doktor raporları
● Rahim filmi
● Kromozom analizi
● Başka hastalıkları ile ilgili doktor raporları

Tedavi Süreniz Ne Olacak?

Tedavi görecek hastamız adetinin 2. veya 3. günü tedaviye başlar.Tedavi başlangıcındaki tetkikler birkaç saat içerisinde tamamlanabilir. Yaklaşık 12. veya 13. güne kadar ovülasyon, yani yumurta takibi için USG ve hormon testleri yapılır. 10 ile   15. gün arasında yumurtalar toplanır. Yumurtanın toplandığı gün döllenme olur. Döllenmenin olduğu 1. gün ile 5. güne kadar embriyo takip edilir. Sonrasında transfere karar verilir. Dolayısıyla bu tedavi süreci toplam 10-20 gün arasında gerçekleşir.

Konaklama imkanı var mı?

Novafertil tüp bebek merkezinin karşı binasında misafirhane bulunmaktadır. Randevu almak koşuluyla misafirhanede kalınabilir.

Anlaşmalı Oteller

ibis otel   ve novatel

Nova Fertil Tüp Bebek Merkezi

Doktorumuz İle Görüşme Sağlayın

Uzman Doktorlarımız İle Görüşerek Aklınıza Takılan Tüm Sorulara Yanıt Alabilirsiniz Formu doldurun Doktorumuz sizin için yanıtlasın.

Op. Dr. Zehra Bebek
Kadın Hastalıkları ve Tüp Bebek Uzmanı