Dr. Fuat ALİ

Op. Dr. Fuat Ali

Op. Dr. Fuat Ali

Kadın Hastalıkları ve Tüp Bebek Uzmanı

1958 yılında Halep’te doğdu. İstanbul Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden 1987 yılında Tıp doktoru olarak mezun oldu. 1993 yılında İstanbul Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma hastanesinde uzmanlık eğitimini tamamladı. 2005 yılında Kısırlık ve Tüp Bebek eğitimini tamamlayıp Tüp Bebek sertifikası aldı.

Yurtiçi ve yurtdışında infertilite ile ilgili birçok merkezde çalışmaları oldu. 2005 yılından beri NOVAFERTIL Tüp Bebek merkezlerinde görev aldı. Halen NOVAFERTIL Tüp Bebek Merkezi’nin Konya şubesinin medikal direktörlüğünü yürütmektedir.

2 Yorumlar

  • Avatar
    Cahide yaran 15 Haziran 2022

    Ben yurtdisinda kaliyorum 4 senedir evliyim 25 yasindayim cocuk istiyoruz Pkoluyum esimdede hizli spermde dusunluk var 7 ayin sonunda izine gelicez randevü almak istiyoruz sizden tüp bebek icin hemen baslayabilirmiyiz?

  • Avatar
    Fadime Erdem Şaşkın 26 Aralık 2022

    Sivas tan arıyorum. 10 yıllık evliyim. Daha önce 3 kez düşük oldu. 1 kez aşılama yaptılar. Tutmadı. Tüp bebek düşünüyoruz bilgi almak istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doktorumuz İle Görüşme Sağlayın

Uzman Doktorlarımız İle Görüşerek Aklınıza Takılan Tüm Sorulara Yanıt Alabilirsiniz Formu doldurun Doktorumuz sizin için yanıtlasın.

Ersin Çintesun

Doç. Dr. Ersin Çintesun
Kadın Hastalıkları ve Tüp Bebek Uzmanı