Novafertil Tüp Bebek Merkezine Gelirken

Ne zaman Gelmelisiniz?

Tedavi görecek kadının, adetinin ilk günü, merkezi 0332 323 51 51 numaralı telefondan araması ve adetinin 2. 3. veya 4. günü sabahı merkezde olması gerekmektedir.
Sperm hücresi bulunmayan ve TESE (Testisten parça alınması) operasyonu yapılacak olan erkek hastalar ise en az bir gün önceden bildirmek koşuluyla istedikleri gün aç karnına merkeze gelebilirler.

Neler Getirmeniz Gerekiyor?

Tedavinize mümkün olduğunca çabuk başlayabilmek için şayet elinizde varsa aşağıdaki belgeleri ilk görüşmeye birlikte getirmenizi rica ederiz.
​● Her türlü ameliyat raporu veya notu
● Sperm tahlili (birden fazla ise hepsi)
● Kadına ait hormon tahlilleri
● Daha önceki tedavilere ait doktor raporları
● Rahim filmi
● Kromozom analizi
● Başka hastalıkları ile ilgili doktor raporları​
 

Tedavi Süreniz Ne Olacak?

Yapılacak işleme göre tedavi süreniz 10 – 15 gün arasında değişir. Tedavi başlangıcındaki tetkikler birkaç saat içerisinde tamamlanabilir.

1 Yorum

  • Avatar
    Merve kuzu 7 Şubat 2024

    Önce rabbımin izniyle sonrasında da Fuat Ali hocam ve ekibinden Allah razı olsun 4yıl sonrasında tüp bebek tedavi ile ikiz bebişlerimize kavuştuk profesyonel ekibi ve uygulanan her uygulama sonrasında telefonla aranıp bilgilendirne yapmaları ilgi ve alakaları için herkese ayrı ayrı teşekkür ederiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doktorumuz İle Görüşme Sağlayın

Uzman Doktorlarımız İle Görüşerek Aklınıza Takılan Tüm Sorulara Yanıt Alabilirsiniz Formu doldurun Doktorumuz sizin için yanıtlasın.

Op. Dr. Zehra Bebek
Kadın Hastalıkları ve Tüp Bebek Uzmanı