Hakkımızda

Hakkımızda

Novafertil Konya tüp bebek merkezi, çocuk isteği gerçekleşmeyen çiftlerin tanı ve tedavisi amacıyla kurulmuş bir merkezdir. Tüp bebek tedavisine başvurmak isteyen çiftler gönül rahatlığı ile tüp bebek merkezlerimizi ziyaret edebilir.

Konya Novafertil Tüp Bebek Merkezi 2009 yılında Konya’da faaliyete başlamıştır.
 
Şuan Konya, Gaziantep ve yurt dışında bulunan merkezlerimizle hizmet vermekteyiz.
 
Amacımız Konya ve çevresindeki illerde yaşayan vatandaşlarımıza ev ve işlerinden uzaklaşmadan farklı illerdeki merkezlerle aynı ve daha kalitede hizmet vermektir.
 
Yüksek gebelik oranı ve hasta memnuniyetine verdiği önemi ön plana çıkarma amacı ile tüm Türkiye’den gelecek hastalara hizmet vererek faaliyetimizi sürdürmeye devam etmekteyiz.
 
Çocuk sahibi olma arzusu yaşamın en heyecanlı duygularından biridir.
 
NOVAFERTIL, çocuk isteği gerçekleşmeyen çiftlerin tanı ve tedavisi amacıyla kurulmuş bir merkezdir.
 
Ülkemizin tüp bebek konusunda önde gelen merkezlerinden biri olan NOVAFERTIL, en yeni bilgiler ışığında gerek klinik gerekse laboratuvar aşamasında en son teknolojiyi kulllanmaktadır.
 
Dünya standardının üzerindeki gebelik oranlarımız bunun bir göstergesidir.
 
Çok özel bir merkez
Gaziantep, Samsun ve Libya – Tripoli’deki başarılarımız ve hastalarımızın yoğun isteğinden cesaret alarak dördüncü merkezimizi Konya’da hayata geçirdik.

Amacımız Konya ve çevre illerdeki vatandaşlarımıza evlerinden ve işlerinden uzaklaşmadan kaliteli hizmet vermek, yani NOVAFERTIL’in bilinen başarılı sonuçlarını bölge halkının ayağına getirmektir.
 
2008’de ruhsat alarak faaliyete geçen NOVAFERTIL, yüksek gebelik oranları ve tartışmasız hasta memnuniyeti ile bölge halkına özlediği hizmeti verecektir.
 
Konya’dan sonra Samsun’da da şube açan NOVAFERTIL Tüp Bebek Merkezleri dünyada gelişen en son teknolojileri anında Konya ve bölge halkının hizmetine sunmaktadır.
 
 Bu sayede Konya novafertil, İç Anadolu Bölgesinin en büyük ve en başarılı merkezlerinden biri olmuştur.
 
HAYAL OLARAK KALMASIN

Değerli anne/baba adayımız,
Her yıl yüzlerce çifte çocuk sevincini yaşatıyoruz.12 yıllık tecrübe ile Türkiye ve yurtdışında faaliyet gösteren NOVAFERTİL Tüp Bebek Merkezleri sadece yardımla üreme konusunda tanı ve tedavi hizmeti vermek üzere kurulmuştur.

NOVAFERTİL’i tercih ederek Avrupa’nın en önemli tüp bebek ve kısırlık tedavi merkezlerinden birini seçmiş oluyorsunuz.

Ekibimiz sizin gibi binlerce hastayı bebek sahibi yapmış olan konusunda uzman doktor, embriyolog, ürolog, hemşire ve psikologtan oluşmaktadır.

Tüm bilgi ve tecrübemizi sizin tedavinize adayacağımızdan emin olmanızı isteriz.Sizin için bu kararın zorluğunu anlıyoruz ve yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.
Nova Fertil Tüp Bebek Merkezi

Doktorumuz İle Görüşme Sağlayın

Uzman Doktorlarımız İle Görüşerek Aklınıza Takılan Tüm Sorulara Yanıt Alabilirsiniz Formu doldurun Doktorumuz sizin için yanıtlasın.

Op. Dr. Zehra Bebek
Kadın Hastalıkları ve Tüp Bebek Uzmanı