Op.Dr. Dilek İncesu

Dilek İncesu Tüp Bebek

Op.Dr. Dilek İncesu

Kadın Hastalıkları ve Tüp Bebek Uzmanı

Op.Dr. Dilek İncesu 1961 Konya doğumludur.1984 yılında Ankara üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra aynı yıl Ankara Dr Zekai Tahir Burak Kadın Hastanesinde ihtisasına başlamıştır.1989 yılında kadın doğum ve hastalıkları mütehassısı unvanını almıştır.1991 yılında Konya’ya yerleşen Dr İncesu sırasıyla Konya Dr Faruk Sükan Doğumevi,3 nolu AÇŞAP,1 nolu AÇSAP başhekimlikleri ve Konya Eğitim Araştırma Hastanesinde başhekim yardımcısı olarak çalışmıştır.Bu yıllarda muayenehanesinde ağırlıklı olarak kısırlık tedavileri ile uğraşıp yüzlerce çiftin çocuk sahibi olmasına vesile olmuştur.2008 yılında Konya Eğitim Araştırma Hastanesinden ayrılıp Konya Novafertil Tüp Bebek Merkezinde çalışmaya başlamıştır.Özel ilgi alanları kısırlık ve tüp bebek tedavisidir. Ankara Zekai Tahir Burak Hastanesinden tüp bebek sertifikasını almıştır.Evli ve üç çocuk annesidir.

3 Yorumlar

 • Avatar
  Fatih 17 Ekim 2021

  Merhabalar. Biz eşimle evimizi dolduracak bir evlat sahibi olmayı çok istiyorduk ama olmadı. Bir kaç deneme sonucu olumsuz sonuç aldık. Sonunda Dilek hocamızla tanisdik. Allah razı olsun çok güler yüzlü yardım sever bir hanım efendiydi. Her aşamada bize çok yardımcı oldu. Dilek hocamızla ilk tüp bebek denememiz sonucunda mutlu haberi aldık. Evet eşim hamileydi. Hamileliği Dilek hocam yardımlarıyla sıkıntısız geçti. Ve Allah’a şükür sağlıklı bir evladımız dünyaya geldi. Allah bize bir evlat nasip etti Dilek hocam aracılığıyla..kendilerine en derin şükranlarımızı sunuyoruz. Evladımız in ismini de Dilek koyduk. Allah olmayan herkese. Böyle güzel insanlar vasıtasıyla evlat sahibi olmayı nasip etsin inşaallah..Allah Dilek hocamın ömrünü uzun etsin nice boş kucaklari doldurmasını nasip etsin inşaallah..

 • Avatar
  Selma 20 Şubat 2022

  Temmuz ayında düşük yaptım şuan hamile kalmıyorum yaşım 43 muayene olmak gerekirse tüp bebek yaptırmak istiyorum bunun için ne yapmalıyım. Bugün 20 Şubat adet oldum yarın gelmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim iyi günler

  • Avatar
   Nova Fertil 22 Şubat 2022

   Merhaba Selma Hanım, adetinizin 2. veya 3. günü 03323235151 den randevu alarak gelebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.